Rejsy Pasażerskie

Wyjdźmy od bazy, od której pochodzą wszystkie nasze propozycje. „Rejsy pasażerskie” - to brzmi prosto. Ale w tym jednym określeniu zawiera się możliwość obcowania z przyrodą, inspiracje klimatem industrialnym i obserwacja najnowszej historii naszego miasta.

Trasy

Organizacja rejsów pasażerskich zakłada, że zabieramy naszych gości z wyznaczonego miejsca. Może to być Wyspa Grodzka, albo Bulwar Piastowski tudzież inny punkt co do którego się umówimy. Pojedynczy Rejs trwa godzinę z okładem, jeśli się umówimy – odpowiednio dłużej. Na wszystkie pytania dotyczące przesuwających się za burtą widoków zadawane przez was, znamy odpowiedzi.

Na trasie czekają by zrobić na Was wrażenie: Szczecińska Wenecja, wieża węglowa gazowni, marina na Wyspie Grodzkiej, port, stocznia „Gryfia”, elewator „Ewa”, Wały Chrobrego i mnóstwo zakątków niewidocznych od strony lądu. Jeśli chcecie, możecie sami zaplanować trasę – zależy co chcecie zobaczyć i ile przebywać w królestwie Odry. A może chcecie zaplanować wieczór tak, by jego częścią stał się spektakl zachodu słońca? Tak naprawdę wszystko zależy od Was.

Wszystko to czeka na naszych gości w atmosferze relaksu gwarantowanego przez łagodne kołysanie wód Odry i profesjonalną obsługę rejsów. Z PartyBoat możecie podziwiać Szczecińską Wenecję, czyli przede wszystkim zespół obiektów fabrycznej zabudowy nad Odrą na wysokości ul. Kolumba. Według miejskich planów zostanie ona odrestaurowana i wyrastające z wody zabytkowe budynki gazowni, wytwórni alkoholi i drożdżowni znów staną się wkrótce imponującą ozdobą naszych nabrzeży. Zanim to jednak nastąpi inspiracji wycieczkowiczom dostarcza niespotykany gdzie indziej industrialny klimat, który w nieco innej formie choć równie niesamowitym natężeniu czeka na was również podczas rejsów po szczecińskim porcie.

Tym co najmocniej utkwi w pamięci naszych gości nie będą jednak retrospekcje dziejów Szczecina, ani fantazje wzmocnione dźwiękami wybranej muzyki, a możliwość odpoczynku. Tak naprawdę to ona stoi za powodzeniem części naszej oferty opatrzonej nagłówkiem „Konferencje” ale zanim się z nią zapoznacie warto zwrócić uwagę na kilka faktów. Proces odpoczynku wymaga spełnienia odpowiednich warunków i choć każdy z nas może je sobie zapewnić, to stres codziennego dnia i troska o przyszłość nierzadko niweczą ten jakże potrzebny mechanizm. Tymczasem odprężenie niezbędne do wywołania relaksu umożliwia obecność... Tak, dużych zbiorników wodnych. Nie bez powodu lubimy spędzać czas wolny nad morzem, jeziorem, czy na spływach kajakowych. Dlatego możemy powiedzieć, że to nie my gwarantujemy dobry nastrój podczas przygody z Party Boat, a zapewnia go rzeka, która na wysokości Szczecina ma szerokość odpowiednią do potrzeb oderwania od problemów i strapień oraz oddziaływanie terapeutyczne. Dzięki temu program Rejsów Pasażerskich opracowany przez naszych specjalistów stanowi swoistą kombinację przygody i rekonwalescencji od zgiełku cywilizacji.

Potęga zabudowy przeplatana łagodnością fali i niesamowitość zabudowy portowej oraz miejskiej zderzona ze scenerią dzikiej przyrody sprawi, że z naszego pokładu będziecie schodzić wyciszeni, zrelaksowani i uśmiechnięci. W waszych kolekcjach zdjęć pozostaną obrazy wiekowych drzew, surowych budynków, wodnego ptactwa i waszych przyjaciół. Zaś wspomnienia, które obudzą się za każdym razem gdy na nie spojrzycie, zawsze będą was poruszać.

Przy okazji trzeba koniecznie podkreślić, że Party Boat ma jedną ważną cechę – jesteśmy w stanie wpłynąć tam, gdzie inne jednostki będą mieć trudności, a więc mieścimy się pod mostami na Odrze, a nasza zwrotność zapewnia odwiedzanie miejsc niedostępnych zarówno z lądu jak i z pokładów zwykłych statków pasażerskich.