Konferencje, imprezy dla firm

Posiedzenia w salach konferencyjnych stają się w dzisiejszych czasach coraz mniej popularne. Ich miejsce zajmują telekonferencje i webinary, ale bezduszność technologii dość często niweczy zakładane efekty spotkań. Coraz częściej poszukuje się alternatywnych rozwiązań, do których należą wyjścia zarówno poza budynek firmy jak i rezygnacja z technicznego porządkowania relacji grupowych.

Cennik

 

KATAMARAN z górnym pokładem

Rejs 1 - godzina - 800,00 zł

Rejs 2 - godziny - 1500,00 zł

Rejs 3 - godzinny - 2000,00 zł

Limuzyna do 9 osób - 130,00 zł

Limuzyna do 18 osób - 160,00 zł

 

Razem z naszą wiedzą o wpływie przyrody i przestrzeni na jakość dynamiki grupy wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kadr menedżerskich oraz firm, i instytucji szkoleniowych. W naszej ofercie proponujemy udostępnienie pokładu Party Boat na potrzeby spotkań firmowych i szkoleniowych.

Sporą pomocą w ich organizacji jest dysponowany przez nas sprzęt multimedialny odpowiadający potrzebom prezentacji wspierających wykłady, szkolenia i inne typy spotkań. Monitor 50 cali oraz nagłośnienie i system oświetleniowy umożliwiają firmowe zebrania podsumowujące, konferencje, posiedzenia kadr menedżerskich, spotkania negocjacyjne, warsztaty psychologiczne, treningi interpersonalne, mitingi marketingowe i wiele innych spotkań. Na podobne okazje planujemy specjalne trasy rejsów tak, by odciążyć umysły uczestników – wycieczki wzdłuż nabrzeży Odry pozwalają naszym gościom złapać dystans wymagany do podejmowania decyzji i do rzetelnej oceny imprintowanych materiałów szkoleniowych, lub prezentacji.

Nasi goście pracując – jednocześnie odpoczywają. Obecność przestrzeni i przyrody sprzyja relaksowi co łagodzi wiele procesów inicjowanych podczas konferencji i zebrań, wzmacnia też poczucie bezpieczeństwa a co za tym idzie dystansu do świata, tak potrzebne podczas treningów mentalnych i interpersonalnych, jak i warsztatów psychologicznych oraz szkoleń. Co ważne dla niektórych firm, podczas rejsu nikt nie może opuścić spotkania „po angielsku”. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by firmową konferencję lub spotkanie biznesowe połączyć w dalszej części z lunchem, czy imprezą muzyczną.