Imprezy i eventy z wyobraźnią

Dobra impreza to przede wszystkim dobry plan i odpowiednia oprawa. Jednak prywatna kwatera nie zawsze pomieści wszystkich gości, a lokal na mieście nie do końca odpowiada potrzebom, choćby przez obecność osób postronnych, czy zawężenie oferty na przykład ze względu na dzień. Tymczasem Party Boat nie posiada takich ograniczeń. Przede wszystkim na pokładzie bawi się tylko wasze towarzystwo. Możecie spędzić czas przy muzyce w tle, albo zaprosić DJ-a. Jeśli nie macie takiej możliwości, my na pewno znajdziemy odpowiedniego. Dźwięki w stylu retro, albo nowe brzmienia. Podróż sentymentalna albo najmodniejsze przeboje. A może kombinacja vintage z nowoczesnością?

Cennik

 

KATAMARAN z górnym pokładem

Rejs 1 - godzina - 800,00 zł

Rejs 2 - godziny - 1500,00 zł

Rejs 3 - godzinny - 2000,00 zł

Limuzyna do 9 osób - 130,00 zł

Limuzyna do 18 osób - 160,00 zł

 

Imprezę na pokładzie Party Boat można zaplanować i zbudować od podstaw. Do waszej dyspozycji pozostaje znakomity system nagłośnieniowy, organizacja przestrzenna dwóch pokładów, synchroniczna konfiguracja oświetleniowa, umeblowanie dostępne zgodnie z potrzebami. Wystarczy powiedzieć, jak chcecie się bawić – my zaproponujemy resztę. Ergonomiczne kompozycje stołów cateringowych, złożoność oferty barku, multimedialne wsparcie parkietu tanecznego, a cokolwiek wybierzecie gwarantujemy że być może dostrzeżecie ruch wód Odry za naszymi burtami, ale na pewno nie odczujecie upływu czasu.

Mamy spore doświadczenie w organizacji eventów, spotkań, imprez tanecznych, koncertów muzyki kameralnej i business lunchów. Przyjmujemy zlecenia na organizację oraz przewóz jubileuszów, urodzin i spotkań rodzinnych. Kontaktując się z nami nie zapomnijcie zapytać o ofertę dla rodzin z dziećmi – współpracujemy z doświadczonymi wodzirejami i ekspertami w dziedzinie wystroju, dzięki czemu zapewniamy najmłodszym przeżycie fantastycznej przygody.

Oczywiście nic nie stoi również na przeszkodzie w zapewnieniu wodzireja na imprezie dla dorosłych. Nigdzie nie jest powiedziane, że dobra impreza to tylko muzyka, taniec i catering – to również quizy, konkursy i zabawy tematyczne. Wszystko to zyskuje na pokładzie Party Boat na atrakcyjności dzięki poczuciu przestrzeni i uspokajającym oddziaływaniu obecności rzeki.