Montowanie drzwi i okien oraz obsługiwanie projektów tylko z Oknoprojekt!

Firma ze Szczecina Oknoprojekt to dynamicznie rozwijająca się firma, od kilkunastu lat działająca w branży stolarki otworowej. Charakteryzuje nas fachowe podejście a także wiedza i doświadczenie - zarówno na płaszczyźnie produkcyjnej, jak i sprzedaży czy montażowej. Zdobyliśmy je współdziałając z uznanymi wytwórcami stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykonując specjalistyczny montaż – zarówno dla firm polskich, jak i zachodnich.

Praca w branży budowlanej daje nam ogromną satysfakcję, stąd też nieustannie się kształcimy, uczestnicząc w kursach czy uczestnicząc w targach branżowych. Wszystkie te działania po to, by móc podpowiedzieć naszym Klientom nowoczesne rozwiązania. Pragniemy oddawać w Wasze ręce najlepsze  produkty, które posłużą   przez długi czas i stworzą ciepły i miły klimat w ich domu, biurze czy lokalach użyteczności publicznej.

Jesteśmy specjalistami w stolarce otworowej, ale w naszym asortymencie nie zabrakło również  montażu bram i fasad. Na życzenie Kontrahentów wykonujemy i montujemy również specjalistyczną stolarkę otworową. Zaufało nam już wielu ukontentowanych odbiorców – zarówno firm, jak i podmiotów indywidualnych. Dlaczego więc Ty nie mógłbyś należeć do tego zacnego grona?

 

Oknoprojekt – fachowcy, którzy pomagają  podczas wybierania stolarki otworowej

Budując lub też remontując dom, mieszkanie czy inny lokal użytkowy mnóstwo osób staje przed wyborem okien, które stanowią bardzo ważny  element konstrukcyjny lokalu. Na pozór   wydaje się, że taka czynność jest  tematyką tylko i wyłącznie techniczną, nie mającą nic wspólnego  z aranżacją wnętrz. A jednak tak nie jest! Okna bowiem nie tylko kreują klimat pomieszczenia, wpuszczając do niego właściwą dozę światła bądź też ochraniając  pomieszczenie przed działaniem czynników zewnętrznych  - wiatrem, deszczem czy mrozem. Wybór ten ma ogromny wpływ na końcowy styl Twojego domu, mieszkania czy innego budynku.

Stolarka okienna może więc uwydatnić zalety każdego wnętrza, ale nieodpowiednio dobrana sprawi, że nie będzie ono wyglądało zbyt dobrze. Trzeba więc przy kupnie okien wziąć pod uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale również na wygląd zewnętrzny i rodzaj wykonania. Połączenie tych właśnie detali pozwoli nam wybrać produkt doskonale dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i sprawi, że będzie on autentycznym oknem na świat.

Naszym Klientom oferujemy wykonane z najlepszych surowców i odporne na działanie niekorzystnych czynników okna, drzwi oraz rolety i przesłony okienne, które wprowadzą do każdego wnętrza miły klimat i sprawią, że będzie ono nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne. Produkty, które można znaleźć  w ofercie Oknoprojekt są odporne na uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. A poza tym charakteryzują się atrakcyjną ceną!

 

Montowanie stolarki okienno – drzwiowej oraz obsługiwanie projektów tylko z Oknoprojekt!

Fachowcy z Oknoprojekt dobrze wiedzą, że zakup nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej jest ogromnym wyzwaniem, jednak na tym cały proces wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Bardziej ważny  jest bowiem stosowny montaż, który ma wpływ na to czy stolarka będzie pełnić swe funkcje. Trzeba więc zlecić zadanie montażu i obsługi projektu naszym ekspertom z Oknoprojekt, gdyż tylko wtedy będziesz pewien, że wszystko zostanie należycie  wykonane. Odpowiednio osadzone okna, drzwi czy fasady gwarantują szczelność i bezpieczeństwo ich użytkowania. Warto bowiem pamiętać, że tylko dobrze przeprowadzone czynności montażowe zapewnią bezusterkowe działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi okres.

Dlatego  też już od razu określ swoje oczekiwania i skonsultuj je z ekspertami budowlanymi, gdyż rozmaitość produktów i mnogość rozwiązań sprawia, że niejednokrotnie Twoje plany mogą się rozminąć z oczekiwaniami. Podczas naszych spotkań z klientem skrupulatnie  przedstawiamy wszelkie procedury związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, pomagamy wybrać produkt idealnie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb oraz staramy się rozwiać wszelkie jego wątpliwości. W trakcie wymiany i montażu stolarki bardzo zależy nam na doborze właściwych parametrów montowanych okien, drzwi czy przesłon oraz stosowaniu najnowocześniejszej technologii montażu.

Decydując się na współpracę z Oknoprojekt masz pewność, że zapewnimy Ci profesjonalną obsługę - od pomocy w wyborze stosownej stolarki po precyzyjny pomiar i fachowy montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Stawiamy przy tym na najwyższą jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

 

Wymiana stolarki okienno – drzwiowej – na co zwracać uwagę?

Powody wymiany stolarki mogą być naprawdę różne – od awarii mechanicznych, przez zużycie materiału po nieelegancki wygląd, czy chęć zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Czynność tę trzeba jednak dobrze przygotować. Trzeba bowiem podkreślić, że decydując się na wymianę stolarki powinieneś pamiętać o wybieraniu produktów charakteryzujących  się stosownymi parametrami. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę, że stosownie dobrana szyba, rodzaj okuć czy nawiewników ma ogromny wpływ na komfort używania systemów okiennych, a w niejednym przypadku daje bezpieczeństwo – Tobie, Twojej rodzinie czy pracownikom. Trzeba też ochronić wnętrza przed uszkodzeniem  i brudem. I co najważniejsze cały montaż stolarki ma być zgodny zarówno z zaleceniami producenta, {ekipy montującej| montażystów| ekipy montażystów, jak i kontrahenta.

Stosowane przez Oknoprojekt techniki montażowe odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo. Montujemy stolarkę okienno – fasadową w obiektach budownictwa wielkopowierzchniowego i przemysłowego, takich  jak hale czy galerie handlowe. Możemy się pochwalić dużym gronem ukontentowanych klientów zarówno w naszym kraju, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonujemy wedle wytycznych  ITB lub właściwych dla danego kraju, stosując normy RAL-Montage.

Przed systematycznie rozwijającą się i szukającą nowych rozwiązań firmą Oknoprojekt zachowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie ma żadnych tajemnic. Sięgamy bowiem po  produkty o doskonałej  izolacji termicznej, przeciwdziałając przez to zużywaniu energii nawet o 80%. Doskonale wiemy, że doskonale  dobrany profil zabudowy okiennej jest nie tylko niezwykle użyteczny, ale również doskonale   łączy się z frontem budynku i jego wnętrzem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu możemy zasugerować Ci najkorzystniejsze rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami i współpracy!