Projekty i aranżowanie Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas cechuje

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania wnętrz i kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat wykonuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również unikalnej aranżacji wnętrz swoich klientów.

Projektowanie i aranżacja to nie koniec naszej oferty . Specjalizujemy się także w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a także  wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych i innych. Charakteryzuje nas różnorodność w zasięgu projektów, których się podejmujemy, a także bogata oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można obejrzeć w zakładce „Projekty”, a także „Realizacje”, gdzie znajdują się  fotografie  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci i projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej działalności i nieustannemu poszerzaniu swej wiedzy  i umiejętności świadczą usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań oferowanych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Satysfakcja  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak ważny jest komfort i wygoda we własnym wnętrzu , dlatego właśnie to uważamy za priorytet naszych działań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne gusta klientów, ich sposób życia, potrzeby i oczekiwania, jakie mają od swego wnętrza . Wszystko po to, aby optymalnie dostosować je do codziennego życia i stylu, w którym czuje się dobrze. Udana aranżacja pomieszczenia to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak również korzystne  rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z usług naszej Pracowni.

Słuchamy naszych klientów. Doskonale wiemy że to styl życia i gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo naszą pracę rozpoczynamy od dokładnego omówienia potrzeb klienta oraz elementów takich jak metoda pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy podczas spotkania bezpośredniego oferujemy dodatkowo możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno naszej działalności, jak i materiałów, z których korzystamy podczas realizacji projektu. Doświadczenie, znajomość branży i wieloletnie kontakty pozwalają nam na elastyczność i dostosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak wygląda współpraca z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to dzisiaj nie tylko moda, ale jedyny  dobry wybór. Ta zasada dotyczy również wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  ,bądź pracujemy. Dobre wykorzystanie pomieszczenia oraz jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i doświadczony architekt wnętrz.

Na szczęście teraz nie jest to usługa zarezerwowana dla najbogatszych. Wręcz odwrotnie. Właściwe, przemyślane i dobrze zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić dużo i pieniędzy,  i dodatkowo zagwarantować komfort użytkowania wnętrza. Z usług architekta wnętrz korzystają osoby prywatne wykańczające swoje nieruchomości, ale również przedsiębiorcy i inwestorzy, mający świadomość zalet użytecznego wnętrza.

 

Zalety pomieszczeń zaaranżowanych przez architekta

Każdy z nas śni o wspaniałym i eleganckim wnętrzu. Możliwości i dostępność szerokiej gamy materiałów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na swobodne możliwości aranżacji. To zaleta, ale i wada. Nigdy nie jest łatwo dobrać stosowne kompozycje, dobre materiały i właściwą jakość. Architekt po zapoznaniu się z wymaganiami klienta jest w stanie wykreować wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz domów i mieszkań, a także powierzchni biurowych czy sklepów – wszystkie typy pomieszczeń zasługują  na odpowiednie wykorzystanie ich potencjału.

Zdecyduj się na skorzystanie z usług zespołu doświadczonych architektów z długą praktyką  i chęcią do działania, a przekonasz się, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy możliwość działać w najróżniejszych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Często realizacje naszego zespołu były charakteryzowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie użytkowników i sprawić, że powracają do nas z nowymi pomysłami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w polskich magazynach branżowych i stały się się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Aranżacja wnętrz Szczecin

Przebywasz w miejscach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Jest wielka możliwość, że to miejsce jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie wnętrz jest teraz usługą, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko i wyłącznie z wygody i pewności doskonałego efektu, ale także, wybierając konkretne rozwiązania przystosowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się idealnie do poziomu jego właścicieli,  a do tego spójna wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki tworzą całość wartą uwagi.

Skorzystanie z pomocy architekta wnętrz pozwoli na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto dziesiątek godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i marketach budowlanych. Nawet gdy lubisz te miejsca – może zdarzyć się, że sięgniesz po niewłaściwe produkty  lub wybierzesz   sprzęty wątpliwej jakości. Architekt wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

https://www.innerium.pl/

Fachowe projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza? Tomnóstwo godzin gruntownej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po dokładne określenie ilości koniecznych do wykończenia lub remontu mieszkania materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku lub mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi Twój cenny czas oraz pieniądze.

Zachwycające wnętrza to mieszkania spójne – spójne więc nie monotonne czy „bezpieczne”, ale idealnie urządzone z harmonijnie dobranymi dodatkami. Architekt wnętrz dobierze elementy, które idealnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to na pewno produkty, które wpłyną nie tylko na wygląd mieszkania, ale również na funkcjonalność korzystania z przestrzeni. Specjalista rozumie potrzeby klienta i d stara się , aby dostosować mieszkanie do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju pracy. We wszystkich tych aspektach pamięta o guście swego klienta a także jego funduszach.

 

Najlepszy projektant wnętrz Szczecin

Jakie właściwości powinien posiadać dobry projektant wnętrz? Z pewnością prócz koniecznych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i wytrwałość oraz tzw. dobrego smaku musi posiadać odpowiednią wiedzę. Erudycja na temat zasad ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto zwyczajna wiedza produktowa to oznaki dobrego projektanta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie jedynie z zmianami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, ale również technologicznych, poznawać innowacyjne produkty i dynamicznie zmieniające się tendencje w aranżowaniu wnętrz.

Przydatna będzie również odwaga. Konstruktywny projektant nie obawia się wyzwań i proponowania czegoś całkiem innego, awangardowego, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To istotne, żeby być przekonanym, że   teraz projektowanie wnętrz nie jest jedynie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia wnętrza lub realizacji większego remontu. Na projektach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby realizować wszystko zgodnie z wymaganiami klienta.

Jeżeli wciąż nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie pomieszczeń w budynku, mieszkaniu czy biurze to jedyny odpowiedni środek  na dobre, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje mieszkań i domów, takich jak Twój, które otrzymały zupełnie inny kształt i zachęcają swoim wyglądem do relaksu i odpoczynku.